sklep stacjonarny +48 503 868 610 | sklep internetowy +48 603 281 608

O firmie

Poznaj nas lepiej!

TAUBENMAX.PL to firma, która powstała w 2005 r. z wielkiej pasji do hodowli gołębi pocztowych. Od samego początku oferujemy oryginalne i sprawdzone produkty, rozsądne ceny, miłą i fachową obsługę. W roku 2008 nawiązaliśmy współpracę z firmą PIGEON VITALITY z Norwegii, a w 2015 roku staliśmy się jej GENERALNYM PRZEDSTAWICIELEM w Polsce. Od 2010 roku jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy HERBOTS – producenta produktów dla gołębi. Od 2011 roku jesteśmy bezpośrednim importerem ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU KONSTATOWANIA – MEGA SYSTEM z Holandii. Od 2016 roku jesteśmy Generalnym przedstawicielem firmy DHP CULTURA z HOLANDII – producenta wspaniałych odżywek dla koni wyścigowych oraz gołębi sportowych.

Przez ten czas nawiązaliśmy liczne kontakty z czołowymi hodowcami w Polsce, Belgii, Holandii, Niemczech, RPA, Norwegii. W tym czasie zakupiliśmy do naszego gołębnika materiał hodowlany od Mistrzów i Vice Mistrzów Polski. Gołębie te sprawdziły się na naszym terenie oraz u wielu kolegów w różnych oddziałach.

Dziś jesteśmy wiodącym sprzedawcą produktów dla gołębi takich firm jak: MEGA SYSTEM, BRICON, TAURIS, VIZION, UNIKON, PIGEON VITALITY, DHP CULTURA, HERBOTS, BEYERS, GIANTEL, HESANOL, VET ANIMAL-CENTRUM ZDROWIA GOŁĘBI, ROHNFRIED, DR WOLZ, VERSELE LAGA, PATRON, PALOMA, BACKS, TRAVIPHARMA, DAC, BELGICA DE WEERD, IRBAPOL, PRIMASOS, BENEFEED, ELITA, OVIGOR, HAP LABS, BROCKAMP, EŁPOL, KAMPOL, NATURAL, MDM, VANROBAYES, MROWCA, ADMAT-POL, MARIMAN, ZENEK, ANIMAR, TOLLISAN, POLMARK, M-X, BENZING i inne…

gołąb pocztowy na ręce - jedzący ziarno od TaubenMax z Piły

W naszej ofercie mamy również wszelkiego rodzaju akcesoria: wloty, miski, pojniki, siodełka, regały spoczynkowe, żywołapki, siatkę na wolierę, cele lęgowe, jajka, taśmy do zegarów, TIPESY do wszystkich systemów, kable, anteny, zasilacze, naklejki z numerem telefonu, znaczniki, naklejki na auto, kosze transportowe, książki, KATALOGI HERBOTS-RACING TO…, filmy na DVD, kubki, podkowy, czapki, dyplomy, puchary, karmniki otworowe, karmniki z deklem, karmniki druciane, karmniki plastikowe, klatki wystawowe, farbę przeciwko jastrzębiom, podgrzewacze, wanny kąpielowe i wiele innych…

W 2016 uruchomiliśmy SPRZEDAŻ RATALNĄ przez Santander Consumer Bank co spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem hodowców. W sprawie zakupu NA RATY proszę dzwonić pod numer: 603 281 608.

W swej ofercie mamy całą gamę preparatów, które doskonale wspierają hodowców, którzy chcą i zdobywają tytuły mistrzowskie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji dokładając wszelkich starań aby nasza współpraca była owocna i długoterminowa. Zachęcam do kontaktu z nami za pomocą e-mail: wiolettakin@wp.pl lub telefonicznie: 788-444- 788, 603-281- 608.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY